Ultiem genieten
Entree thermaalbad met lunchbuffet en behandeling
Geniet van het zuiverste thermaalwater in onze baden, rust uit op onze ruime ligweide en geniet van de rust in het badjassenpark én geniet van een uitgebreid lunchbuffet. Om je dag compleet te maken leggen onze masseurs je heerlijk in de watten tijdens een behandeling of massage.
Dit ga je beleven
- Dobber in het heilzame water van onze thermale baden
- Kom helemaal tot rust met een wandeling door het prachtige badjassenpark
- Geniet van een weldadige massage of gezichtsbehandeling van 50 of 65 minuten naar keuze:
- Gezichtsbehandelingen, keuze uit;
- Cleanformance 50 of 65 minuten
- Skinovage
- Ontspanningsmassage 50 of 65 minuten
- Ayurvedische massage 50 of 65 minuten
- D-stress behandeling 50 minuten
- Shiatsu massage 50 minuten
- Pedicure 50 minuten
- Gezichtsbehandelingen, keuze uit;
- Geniet van een heerlijk lunchbuffet
Van € 123,40 nu vanaf slechts € 104,95 p.p.
boek directZorgeloos genieten & ontspannen
Wij hanteren dagelijks een maximum aantal gasten. Gewoon, omdat wij het belangrijk vinden dat jij alle rust en ruimte hebt om zorgeloos te genieten en te ontspannen.
Daarom is het verplicht om vooraf je entree bij ons te reserveren en je geeft een aankomst- en vertrektijd aan, binnen deze tijd kun je heerlijk genieten van onze faciliteiten.
Dit arrangement is geldig op basis van beschikbaarheid. Kom je op vrijdag, zaterdag of zondag ontspannen dan geldt er een weekendtoeslag van € 4,- per persoon.
onze maatregelen